Raz w miesiącu tj.
- 12 września 2023 (wtorek)
- 10 października 2023 (wtorek)
- 14 listopada 2023 (wtorek)
- 19 grudnia 2023 (wtorek)
- 30 stycznia 2024 (wtorek)
- 13 lutego 2024 (wtorek)
- 26 marca 2024 (wtorek)
- 23 kwietnia 2024 (wtorek)
- 21 maja 2024 (wtorek)
- 11 czerwca (wtorek)
wszyscy nauczyciele są dostępni w szkole w godzinach 17.00 - 18.00.
Pozostałe terminy dostępności nauczycieli zamieszczone są w poniższej tabeli:
Przedmiot | Imię i nazwisko nauczyciela | Dzień tygodnia | Godzina (od – do) |
Sala |
Religia | Bernard Bekalarz | Wtorek | 11.30 – 12.30 | Nr 1a |
Plastyka / informatyka / zajęcia rewalidacyjne / zajęcia rozwijające kreatywność / świetlica | Marcin Bubel | Piątek | 10.30 – 11.30 | Nr 66 |
Historia / etyka / zajęcia rozwijające kreatywność / świetlica | Aleksandra Charlikowska | Wtorek | 7.00 – 8.00 | Nr 34 |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rewalidacyjne / Biofeedback | Ewa Dąbrowska | Wtorek | 8.45 – 9.045 | Nr 1 |
Zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rewalidacyjne / świetlica | Magdalena Dezor | Czwartek | 13.40 – 14.40 | Nr 1a |
Logopeda | Elżbieta Fedro | Środa | 10.00 – 11.00 | Nr 39 |
Edukacja wczesnoszkolna funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rewalidacyjne | Ewa Gajewska | Środa | 9.40 – 10.40 | Nr 67 |
Psycholog / zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne / wdż | Adriana Głowacka-Przybyło | Czwartek | 9.25 – 10.25 | Nr 67a |
Zajęcia rewalidacyjne | Elżbieta Goldwasser | Czwartek | 14.40 – 15.40 | Nr 32 |
Edukacja wczesnoszkolna/ zajęcia rewalidacyjne / koło sportowe | Edyta Jastrzębska | Środa | 12.10 – 13.10 | Nr 1a |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / fizyka / zajęcia rewalidacyjne / świetlica | Róża Jaszke | Czwartek | 10.40 – 11.40 | Nr 1a |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rewalidacyjne | Małgorzata Kogut | Wtorekk | 7.00 – 8.00 | Nr 3 |
Język angielski / edukacja językowa / funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rewalidacyjne | Ewa Latuszkiewicz | Środa | 9.40 – 10.40 | Nr 1a |
W-f / zajęcia rewalidacyjne | Magdalena Litarska | Środa | 11.40 – 12.40 | Nr 68 |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / komunikacja alternatywna / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rewalidacyjne / świetlica | Joanna Maślak | Piątek | 8.45 – 9.45 | Nr 33 |
Język polski / funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rewalidacyjne | Katarzyna Mazurkiewicz | Czwartek | 9.50 – 10.50 | Nr 37 |
Doradztwo zawodowe | Samuel Nowak | Wtorek | 15.30 – 16.30 | Nr 89 |
Chemia / biologia | Urszula Paczuska | Nr | ||
Język niemiecki | Barbara Reń | Piątek | 7.00 – 8.00 | Nr 46 |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rewalidacyjne | Aleksandra Robak | Piątek | 12.30 – 13.30 | Nr 9a |
W-f / zajęcia rewalidacyjne | Bogusław Sielski | Czwartek | 9.45 – 10.45 | Nr 68 |
Geografia | Katarzyna Szymańska | Wtorek | 8.00 – 9.00 | Nr 47 |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rewalidacyjne / wychowanie przedszkolne | Joanna Tracz-Kucharska | Czwartek | 10.45 – 11.45 | Nr 1a |
W-f / zajęcia rewalidacyjne | Dominika Usacz | Czwartek | 14.00 – 15.00 | Nr 68 |
Funkcjonowanie osobiste i społeczne / zajęcia rozwijające komunikowanie się / zajęcia rozwijające kreatywność / zajęcia rewalidacyjne | Izabella Wawrzyniak | Wtorek | 14.05 – 15.05 | Nr 36 |
Matematyka / zajęcia rewalidacyjne | Aneta Wolańska | Środa | 15.00 – 16.00 | Nr 7 |
Wychowanie przedszkolne | Nina Ziółek | Czwartek | 11.15 – 12.15 | Nr 3a |
Zajęcia rozwijające kreatywność / świetlica | Joanna Żuchowska | Środa | 8.50 – 9.50 | Nr 1a |